درباره ما چشم اندازها

about us

معرفی

شركت موج نو ایرانیان با هدف توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، فراهم نمودن بسترهای این فناوری به لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری با بهره گیری از ایده های نوین تاسیس گردیده است ، از آنجائیكه در سالهای اخیر مسایل مهم توسعه فناوری اطلاعات و تجارت الكترونیكی در دنیا و همچنین خصوصی سازی و بهرگیری از فناوری اطلاعات در كشور از محورهای مهم برنامه ریزان و متخصصان این امر بوده است لذا این شركت با درنظرگرفتن موارد مذكور فعالیت خود را برنامه ریزی و آغاز نموده است.

چشم انداز

آنچه مسلم است براي تحقق اهداف و برنامه هاي خود نياز به مشاركت با ساير شركتهاي همكار و همچنين ايجاد موج جديدي اعم از كارگروهي ، بهره گيري ازمتدها و تكنولوژيهاي نوين ، تحقق سازمان الكترونيكي به معناي واقعي ، كاهش هزينه ها و قيمتها در انجام پروژه ها ، مشتري مداري و مشتري محوري ، توليد نرم افزارهاي كاربردي و توسعه آن دركشور وخارج از كشور را در دستور كارخود قرارداد!

 
 
 
 

شركت موج نو از بدو تاسيس همكاري مناسبي با ديگر شركتهای همكار را داشته است و در طول سالهاي فعاليت خود ، در نمايشگاه ها و جشنواره های مختلف مانند نمايشگاه الكامپ ، جشنواره ملي فناوري اطلاعات و ... شركت نموده است. شركت در نمايشگاه ها و جشنواره ها دستاوردهايي را نيز به همراه داشته است بطور مثال شركت موج نو ايرانيان رتبه برتر در بخش پورتال سازماني را در جشنواره ملي فناوري اطلاعات را به خود اختصاص داده است . از جمله فعاليت ها و همكاري ها در بخش هاي دولتي مي توان همكاري با سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور وابسته به وزارت كشور اشاره نمود كه این همکاری منجر به اخذ مجوز طراحي ، نصب و راه اندازي پورتال سازماني در شهرداريهاي كشور گردید ، اغلب مشتريان اين شركت بخش دولتي و خصوصي اعم از وزارتخانه ها ، موسسات ، سازمانها ، نهادها ، شركتها و بعضا اشخاص نيز مي باشند.

دپارتمانها تماس با بخشهای داخلی شرکت موج نو

support

پشتیبانی

مدیریت پشتیبانی
financial

مالی و حسابداری

مدیریت مالی و حسابداری
desiner

طراحی و برنامه نویسی

مدیریت طراحی و برنامه نویسی
manager

مدیریت

مدیریت کل مجموعه