پورتال سازمانی موج نو

portal

این بسته نرم افزاری شامل کلیه امکانات یک وب سایت قدرتمند با امکانات و قابليتهاي منحصر به فرد می باشد که براحتی می تواند کلیه نیاز های مشتریان اعم از سازمانها ، شرکتها ، نهادها و .... را بر آورده سازد. این نرم افزار محصولي مبتني بر وب است كه نسخه Enterprise Portal آن يك پورتال سازماني قدرتمند می باشد.

پورتال سازمانی بوسیله یک Engine منحصر به فرد و همچنین با استفاده از تکنولوژی Ajax تولید شده است که نسبت به سایتها یا پورتالهای مشابه ایرانی و خارجی از لحاظ سرعت چندین برابر سریعتر (Fast Load) می باشد بطوریکه حتی كاربران اینترنت Dial-Up هم در کمترین زمـان ممکن می توانند به منابع اطلاعاتی خود دست یابند. اين پورتال از بعد امنیت اطلاعات نيز ازجايگاه ویژه ای برخوردار است و از نقات قوت پورتال موج نو دارا بودن مجوز امنيتي از یک شرکت معتبر را می توان نام برد.

پورتال موج نو پل ارتباطي دو جانبه پويا بين سازمان و مخاطبين مي باشد كه درسير تكاملي اين محصول تيم فني شركت علاوه بر اينكه نيازهاي سازماني را مد نظر داشته اند ، به لحاظ رعايت اصول مهندسي نرم افزار در طراحي و پياده سازي نيز غافل نبوده و همواره سعي در رعايت استاندارد هايي نظير UML و جديد ترين مدل ها و متدولوژیهـای مهندسي نرم افزار مانند RUP را نيز نموده اند

 

ادامه مطلب...

طراحی و پیاده سازی شبکه

network

ارائه راه حل های مبتنی بر Structured Cabling در طراحی و پیاده سازی شبکه انجام کابل کشی ساخت یافته برای شبکه های دیتا يكي از اصلی ترين بخشهای اجرایی پروژه های IT و ICT است. کابل کشی ساخت یافته سیستمی است مشتمل بر پريزها ، کابل ها (مسی یا فیرنوری) ، اتصالات و تابلوهای اتصال (Patch Panel)که فرايند هاي طراحی، نصب و تضمین عملكرد سیستم از اجراء لاینفک این مجموعه است.

 

ادامه مطلب...

طراحی حرفه ای وب

design

شرکت موج نو ایرانیان به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات وب در ایران همواره هدف اصلی خود را ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت مطابق استانداردهای جهانی قرار داده و در این راه با استفاده از آخرین تکنولوژی های طراحی وب و برنامه نویسی در محيطهاي استاندارد موفق به طراحی ، پياده سازي و عملياتي نمودن تعداد کثیری وب سایت در مدت زمان اندك شده است.

 

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...

  1. میزبانی فضای وب (Hosting)